kutlu yolculara tavsiyeler (( çok önemli))

‘’Çok istiyoruz ağabey yol almak sufizm de … nasıl hızlanırız ? ‘’ vs.
… diye epey soru geliyor canlardan , tavsiyelerimi sıralarsam korkmak yok ama ? birazını yazalım bakalım ! korkanlar kaçar , kalanlar bizimdir

Her zaman tetikte olacaksınız ! yapacağınız hareketin veya söyleyeceğiniz her sözün evrende bir Oluş yarattığını ve de akabinde size geri döneceğini aklınızdan hiç çıkarmayacaksınız !

Sistemin mekanik olduğunu ve de bu sistem de duygulara yer olmadığını unutmayacaksınız !

Duygunun GAFLET olduğunu hiç ama hiç aklınızdan çıkarmayacaksınız ! dikkat ama vicdansız olun demek değil bu ! çöple saman karışmasın !
Ahadiyeti çözmezseniz !………… kafanızda tanrı olmasa ve de ancak ALLAH deseniz bile dilinizle ! ……….veritabanınızda ki TANRI henüz ölmemiştir ! yani farkındalıksız tanrınıza ALLAH etiketi koyarsınız da haberiniz bile olmaz !

Çok okuyacaksınız tabii tavsiye alarak bir işi bilenden ! her kitabı da değil !

Sistemi OKUmaya çalışacaksınız ?! dişliler nasıl çalışıyor ?! vs vs …muazzam bir ahenk , düzen içinde!

Resulunuzun hadislerine çok ama çok dikkat edeceksiniz ! ne demiş cümlelerinde ki ESAS BATINİ TEMA NE ?! … 14 asır önce şifrelerle vermiş ! ilerde çözülsün diye ! yani batıni olan 2.anlamlarını çözmeye çalışacaksınız … ya da çözenlerden yardım alacaksınız…..

İLİM ÇİN de OL sada alacaksınız ! körü körü körüne ibadetle yol alamazsınız ! Herkes yatarken siz kalkacaksınız ! geceleri çok iyi değerlendireceksiniz ! yani akşamları tv veya lak lak yerine erken uyuyacaksınız ve de 2-3 arası kalkıp çalışacaksınız sabaha kadar ! ve de bol tefekkür !!! tefekkür en ciddi ibadetlerdendir ! ve de gece yapılır , toplumun çoğu uyuduğundan beyinlerden gelen genel tesir azdır ve de en önemlisi GÜNEŞ IŞINIMI yoktur !!!

Kırmızı eti azaltacaksınız ama hiç yememe yok ! ağırlıklı dana eti ve de yağsız ve de kansız olacak ayriyeten diğer kırmızılara dikkat yememekte fayda var ! (tavşan bıldırcın vs) … beyaz et de de tavuk , balık ! başka hayvan yok ! kabuklu böcekler sınıfına giren hiç bir şey yemek yok … (karides,salyangoz,midye vs )

Şişman sufi olmaz !!! … boy kilo endexinizi koruyacaksınız ! tabii 3-5 kg fazlanın bir zararı yok !

Senenin belli zamanlarında ( astrolojik yani meleki olarak uygun zamanlarında ) riyazat yapacaksınız ! yani ET yemeyeceksiniz ! vejeteryan olun demiyorum ! süt, yoğurt ,yumurta vs serbest ! içinden KAN geçen hiçbir şeyi yemek yok ! … tabii yine bu anlarda cinselliği de keseceksiniz ! … bunların nasıl ve de ne zamanlarda yapılacağının bir bilenden öğreneceksiniz ! kafanıza göre olmaz yani ! ( bu arada bu riyazatları eşlerinizle aynı anda yapmakta fayda var ! yoksaaaaaa )) … bana başvurun kızım avukat ! bakar boşanma davanıza :))) )

DEDİKODU KESİNLİKLE YOK ! … Biri hakkında onun hoşuna gitmeyen şahsına yönelik … bir cümleyi kullandığında … söylediğin doğru olsa dahi ! buraya dikkat !!! … entegre çalışan bir sistemde ..online… ya onun günahını alır ya da kendi sevabından ona verirsin ! MEKANİK ÇALIŞIR !

Boş zamanlarında Çocuk esirgeme yurtlarını , Darülacazeyi , hayvan barınaklarını ziyaret edeceksin ! tabiiii elin boş değil ! az çok onları mutlu edecek bir şeyler ! nereye harcamıyoruz ki !

Günde 1 hadi zorlanma en fazla 2 öğün yemek yiyeceksin ! ya da bir öğün yemeği 2 öğüne bölüp yiyeceksin ! mesela ben öyle yaparım sabah sırf çorba (kışın sıcak-yazın soğuk olanından)ya da az domates salatalık peynir zeytin ama azcık … akşam da öğünün geri kalanı ana yemeği et veya sebze ama 2 si birden de değil ! … tatlı yerim ne kadar beyaz şeker olursa olsun ! kanserejon tabii ama ona gelinceye kadar o oooo her şeyden alıyoruz ki ! … neyse ben efsunluyum zaten 2 kere yenince o mereti … itinayla kanser yenilir tabelası hazırlatıyorum zaten :)))

Sevgili eş vs. seçerken aklını kullanacaksın ! seni sufizm den uzaklaştıracak karakterlerden uzak kalacaksın ! kalbine değil ! beynine hitap edecek yanında ki ! … yoksa üzülürsün !

Az konuşup , çok dinleyeceksin !

Sokak da gözlerin fırdıl fırdıl olmayacak ! özellikle yazın !

Eşine ve evladına asla el kaldırmayacaksın ! çoook uç bir hata olmaksızın !?

Hasta yakınını %100 ziyaret edip ! ve de takip edeceksin ! 1 kere gittik ya da aradıkla olmaz!

ARI SÜTÜ-POLEN HER GÜN (sabah aç karnına ) ! … hakiki bal … zeytin ve zeytinyağı … brokoli, mantar,ıspanak,ezene,yeşil biber,maydanoz,lahana,kabak … kivi,çilek,portakal ,böğürtlen … ekmek,makarna … buğday, mercimek … yumurta … somon ,ton balığı …… … taze sıkılmış üzüm ve nar suyu … fındık,sıcak kakao,çikolata,komposto tüketiyorsunuz bolcaaaaa

Günde 2 litre su en azından … ben 3 lt içerim …

Her gün duş !

Öğrendiklerini kendine saklamayacaksın , insanlara öğreteceksin elinden geldiğince !

Yaz geldi … asla güneşe yatmak yok ! sakın haaaa !!! unutun o işi !

Omega 3 kullanacaksın ve de C sandoz 1000 mg alacaksın ! her gün omega 3 hapı ve sandozun yarısı yani 500 mg ı vücuda alacaksın … şayet yeteri kadar doğal yoldan alamıyorsan !

En kısa yoldan HACCA gideceksin ! yaşlanmayı sakın beklemeden ! altında en basit bir aracı olana bile farzdır ! satıp gidin ! ne zaman baas olacağın belli değil ki !… plan yap, şu vakit bu zaman diye

Sokak hayvancıklarına yemek ve su vermeyi unutmayacaksın ! … kışın paparaaaa … yazın bol su kapları koyacaksın ! kedicikler köpüşler in yanında kuşcukları da unutmayın cam önüne buğday ve su kapı (su kabını plasterleyin zemine ! yoksa düşürürler aşağıya … )

Erkeksen altın takmayacaksın ! bayanlar kullanabilir ! beyine ve hormonlara bağlı mekanik bir olaydır ! … eski yazılarımda var

Her gün 1 sure okuyacaksın 10-15 dk nı alır ! … 114 günde 1 hatm eder ! … hissetmeden çok iyi bir iş yapmış olursun senede 3 hatm eder !
Yapabildiğin kadar … pazartesi … perşembe oruç

Her hafta perşembeyi cumaya bağlayan gece tespih namazı geç saatte (mümkün olursa cemaatle !)

Cep telefonunu kesinlikle kulaklıkla kullanacaksın !!! beynin sana verilmiş en büyük hazinedir

Kafana göre esma çalışması kesinlikle yasak ! siyah ya da kırmızı cimcimelere yem olursun ! bir bilene soracaksın !!! … genel dualarda sakınca yok … sırf esma çalışmalarında !

Engellilere ait olan sosyal içerikli şeyleri sağlamken kullanmayacaksın ! engelli asansörü vs kul hakkına girer ! ne olacak mı ? deme ! eskitiyorsun kullandığını ! o sana yapılmamış ki !

Öğrenciysen kopya çekmeyeceksin ! heheeee, … dersini çalışanların kul hakkı var ! çünkü!

EyvALLAH , hamd Olsun , estapfurullah vs lerin anlamlarını bilerek kullanacaksın yoksa laf salatası olur !

Tahretsizlik kesinlikle yok ! silme vs amaaaaan aman ! … önün arkan temiz olacak ve de mümkünse her wc den sonra abdest alacaksın ki ! bioenerjin normale dönsün !

Bol glikoz kullanacaksın , meyvelerden şeker çok sıhhatli …

Sakal…Cüppe…Sarık…Şalvar…Minber…Cami…Cemevi….Minare..Seccade…Takke…Tekke…Türban…Toplu yüksek sesli zikir…MEVLİD…MEZHEPLER…KANDİLLER…ADAK…Hıdrellez…şeyh…şıh…kefen…mezarlık in eveeet hepsinin İslam la uzaktan yakından hiçbir alakası olmadığını da anti parantez unutmayacaksın :)))

Sağ elle yemek yiyeceksin ve içeceksin! … sol elle taharet alacaksın ! … sağ elle tokalaşacaksın ! … bir mekandan çıkarken veya mekana girerken eşikte ilk sağ ayağını atacaksın ( ne o güldün inanç değil bunlar ! Hepsinin mekanik bir açıklaması var dostum )

İyi bir sufi … baas olan yakının yanında ağlamaz ! ki onu üzmesin ! başka odaya !!!

Sufi bilir ki … baas olana Fatih a ve ihlas okusa da ! … yanında kesinlikle YASİN de okur ! ( tabii baas olanın yaşarken bunları okumuş olması şartıyla ! yoksa o da gidemez ! mekanik çalışır … )

Akıllı sufi … hem kendine hem de yakinlerine senede bir kere kurşun döktürür ! birikmiş radyasyonu atar !!!

Sufi bilir ki … 120 güne kadar kürtajda sakınca yoktur ! … ruh 4. ayın sonunda oluşur !

Bilinçli sufi evde köpek beslemez … (ben de besledim ! hem kangal hem kurt … ama bahçemde) … ama evde olanları da atamaz! … kapalı bir balkona ona seveceği şeylerden bir ev yapar ! arada bir içeride alır ! bu arada pencereye sineklik koyar! … yoksa açıkken aşağıya atlar , Allah korusun ! ve de perde koyar ki pişmesin güneşli havalarda! … arada bir içeri alır oynar sever … balkon yoksa küçük bir odayı onun odası yapar , yani her dk. yan yana olmasın beyinler ! ….. kedi de bir sorun yok ! yani mekanik bir olay esasen … ne enteresan köpek beyninin ürettiği bir frekans ibadet yapan beyinlerde mecazlarsak radyo çızırtısı vardır ya ! işte onun gibi bir şey yapıyor ! ve de bozuyor üretimi … yoksa köpek kadar güzellik mi var ? … ama taktir!

Eeee yeter dediiiin duyduuuummmm kiiii !!! ))

Pekiiiii … hemen sorarlaaar ! … bunları sen yapıyorsun mu daaa vs vs ?! … herkes kendinden mesul ki ! … herkes kendi bacağından asılacak ! … ben dostane tavsiyelerde bulundum o kadar
Bitti

About thesunrise133

öğrenci ,öğretmen, araştırmacı, kaşif, Cennet bizim içinde olacağımız bir yer değil, bizim içimizde olan bir yerdir..
Bu yazı kutluyolcuyuz içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

6 Responses to kutlu yolculara tavsiyeler (( çok önemli))

 1. thesunrise133 dedi ki:

  Deniz yıldızı senmiydin sevgili
  Yakamozlara ışık veren……Yolunu kaybetmiş ben
  Senmiydin O ………Yolumu aydın eden..
  çimdeki ışık burda ve şimdi yaşamımda mucizeler yaratıyor.

 2. thesunrise133 dedi ki:

  Fani dünyanın padişahı değilim.
  Gönül hırkamı yamar giyerim.
  Dostlarla ağlar
  Dostlarla gülerim
  Siz Candan DOSTLARA GÜNAYDINLAR
  mutlu günler Dilerim Sevgi ve Saygılarımla
  Bir tek o yolculuga yanınızda kimseyi götüremezsiniz o yalniz yürümeniz gereken bir yolculuktur sizden size gidecektir..
  Elbet birileri farklı yönler gösterecek… Elbet zihnin sana apayrı şeyler söyleyecek… Elbet yol ayırımları ruhunu bölecek… Tek bir şeyi dinle; o da kalbinin sesini… Eğer tüm içtenliğin ve egolarından arınmış olarak ona kulak kabartırsan, o da sana doğru kapının anahtarını verecek. Sadece yüreğinin götürdüğü yere git…

 3. thesunrise133 dedi ki:

  Sen..Karşındakine İçinden Geldiği Gibi Davran;….O Seni Öyle Kabul Etsin..

  Haaa..Etmiyormu, O Zaman Yol Ver GİTSİN…Çünkü Sen “SEN” Olduğun İçin Özelsin…!
  ✿.¸.´´¯`Her Şey Gönlünüzce Olsun
  Son düğmesi de koptu insanlığın!..
  Vefa, can çekişiyor arka sokaklarda…
  Umut, mendil sallıyor giden trenlerin ardından…
  Birisi, adres arıyor mezarlıklarda…
  Dostluklar, çöp tenekelerinde sahipsiz!..
  Ve anahtar teslimi aşklar; satılık köşe başlarında, hem de üç kuruş mutluluklara!..
  Kırılacak Bir Kalp Daha Kalmadı Bende ____Sana Son Bır Tavsiye______Vedalar Soguk Olur Sıkı Giyin Üşütme …

 4. thesunrise133 dedi ki:


  Bir besmele getir diline.. Sesin bir DUA olsun SEN’siz geçen günlerime.. Dokunsun YARADAN hüznüme.. Okunsun ADIN kalbime.. Beş vakit AŞKIN hürmetine, diye üflenesin yüzüme.. YAR diye yazılasın KADERİME.!! AŞK diye üflenesin yüzüme.. YAR diye yazılasın KADERİME.!!
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Yokluğunun hesabını yapmıyorum.Yok olma ihtimalin bile olamaz.. Hep benimlesin.. Bende yaşıyorsun.. Sen benim daldığımda gözlerimdesin.. Gülümsediğimde gamzelerimde.. Sen benim adına ömür dediğim.. Tek sevdiğim.. YÜREK SIZIMSIN.. NERDESİN demiyorum.. Biliyorumki SOL YANIMDASIN,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yasadığım ömür, en güzel günlerimsin
  Çayı çok içiyormuşum… Evet bizde yalan yok. Çayyaşım… Ama bilmiyorlar ki Çay içmek özleminden dem vurmak… Çay içmek bu güne mana ,geleceğe ümit katmak sıcaklığında SEN olduğunu.

 5. thesunrise133 dedi ki:

  Gönlümdeki derin uykulardan uyandır beni öpüşünle Kederli gövdemin saçaklarıyla tırmanalım gökyüzüne Tut içimdeki haylaz çocuğun ellerini eşsiz sevginle Bir tebessümün yaşamdır, götür beni düş ülkelerine.

 6. thesunrise133 dedi ki:

  Nefsin den gelen AŞK ını değil.
  AŞKından gelen nefsini döndürebilirsin SEVGİYE.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s