Gönlünüz güzelse,Aklınızda güzeldir.,,Hayatı güzel kılan…Senin güzelliğindir.,,

Omzunda saatlerce ağlayabileceğim, sonra göz yaşlarımı siLip ağlama aptal bak ben yanındayım demesine ihtiyacım var. Sonsuz güvenebileceğim birine, kimse olmasa biLe bir tek o olsa kimseye ihtiyaç duymayacagım birine ihtiyacım var . Her an yanımda oLabilecek birine ihtiyacım var. Üzüldüğümde güldürmek için bir ton şebeklik yapıp kahkahalara boğulabileceğim birine ihtiyacım var. Kılıma zarar getirttirmeyecek birine ihtiyacım var. Bütün gün deli gibi eğlenip gülmekten yorgun düşüp omzuna kafamı yaslayıp bütün günü gözümün önünden geçirerek yorgunluğumu atmak istiyorum, çok şey değil. Sadece hep yanındayım derken gözleri parlayan birine ihtiyacım var……

About thesunrise133

öğrenci ,öğretmen, araştırmacı, kaşif, Cennet bizim içinde olacağımız bir yer değil, bizim içimizde olan bir yerdir..
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

8 Responses to Gönlünüz güzelse,Aklınızda güzeldir.,,Hayatı güzel kılan…Senin güzelliğindir.,,

 1. thesunrise133 dedi ki:

  Seviş bütün duygularımla Bırakma beni tozpembe odaların,sahteliğine Seviş bütün duygularınla Tenine dokunamasam da, Avuçlarım la ısıtamasam da Yanaklarını Soğuk donuk gecelerde Yine de seviş bütün duygularımla Titreyen sesin ile öp , bütün bedenimi Sevginin yüceliğini aşka çalarak Seviş bütün duygularınla Aç bırakma ruhumu Mısraların ile sarıl boynuma Tut bileklerimden Kendine,ruhuna çek beni Seviş ,seviş , seviş Bütün duygularınla Seviş benim ruhumla !…..

 2. thesunrise133 dedi ki:

  Kadere inat seveceğim seni, Yarın çok geç olabilir, Gün ağarmadan düşeceğim yollarına, Yalınayak koşacağım Cam kırıklarına aldırmadan, Karanlıktan korkmadan, Engellere takılacağım Biliyorum, Her düştüğümde Yeniden kalkacağım Engellere inat koşacağım sana, Pes etmeden Of demeden, Mola dahi vermeden, Gecikmesin daha fazla kavuşmamız, Dinlenmeden Tek nefeste geleceğim sana, İlk ve son durağım senin kolların olacak, Sende durulacak Derya yüreğimdeki azgın dalgalar, Göğsünde soluklanacak bedenim Bir ömür boyu. Bekle beni şair yüreklim, Şiir tadında geliyorum sana, Şair ruhunla Beni kucakla.

 3. thesunrise133 dedi ki:

  Irmaklar gibi çağlasın ateşin içimde Volkanlar gibi yaksın kavursun beni. Sonsuzluğa uzansın bedenlerimiz Sabah olmasın koynunda. Öleceksek sevdiğim sevişerek ölelim. … … Gel sevgilim gel, seviş benimle… Gel sevgilim, ben seveyim seni Hissedeyim tüm benliğini… Hissedeyim bedeninin nemini Sıcağım titretsin benliğini. Öyle bir seveyim ki seni Terlerimiz ıslatsın pencereleri… Dursun sevişirken zaman Sevişirken kucaklasın ölüm bedenimi……..

 4. thesunrise133 dedi ki:

  Her gece işgaline uğradığım yalnızlıklarda Sevdim o umut dolu gözlerini. Boğazımda geçirilmiş soğuk iplere Ayaklarımda paslanmış zincirlere aldırış etmeden Her soluğumda gülüşlerini sevdim. Dili olmayan yüreğimin, hüznü hic solmayan gözlerimin Tek umudu olarak yüreğindeki baharları sevdim. İçimde büyüyen ırmaklara acılarını verip Gözlerindeki ışıklarda ısınmayı sevdim. Kesik kesik öksürmelerime inat Soluğuma çizilen kısa ömre inat Yüreğimin haritasındaki Gülüşlerinin sıcaklığını sevdim. Karanlıkların bulutla yağdığı hasretine Varlığının mutluluklarını siper edip Gözyaşlarındaki ıslaklığını sevdim. Susmalarında bir nefes Bakışlarında bir dem olmayı Senin yüreğinde bir nefes olmayı sevdim…!.

 5. thesunrise133 dedi ki:

  Yüreğine misafir gelsem kızarmısın bana..! Hayır hayır yanlış anlama..! sana gelmek değil niyetim aslında, Giderken ardımda bıraktığım ben’i ziyaret edeceğim, Uzun zamandır kendimden bi haberim yok Kıyındayım işte… Dua Dua biriktirdim tüm yakarışlarımı, kabul buyur,arala kapılarını yüreğinin. Uzaklarda…çok uzaklarda, ama bi o kadarda yakınımda duran sevdanın yanı başına iliştirdim tüm özlemlerimi… Cehennem kaçkını masumiyetimi adadım dünyaya, Burdayım işte… Karşındayım en saf halimle, kıyısında sallanmaktayım uçurumlarının. Tek nefes yetecek herşeyi unutmaya Tek bakış yetecek düşleri yakmaya G E L E Y İ M ‘ M İ ????……………ECE……

 6. thesunrise133 dedi ki:

  Dua iklimine yelken açan bir sevgim olsun isterdim, Birde beni her daim koruyan bir duam, Sevgili sevgili koksun her cümlesi… Gözyaşlarım eşlik etsin duama Ellerini kaldırdığında yüreğimide uçurabileyim semaya, Ya Rab dediğimde; beni Mevla’ya arz eyleyen bir dua, İçinde tüm sevgilerimi, tüm dertlerimi aklayacağım bir dua, Teslim olabilmeliyim,her cümlesinde , Ve sevdiğim olsun isterdim. Bana benden çok dua eden, Bana benden yakın olan, Yüzüne bakmak bana huzur kapılarını acacak, Heyecanım olacak…, Ruhum ruhunun iki ömür konuğu olacak, Çalmadan gönül sarayımın kapılarını açabilecek bir sevgili istiyorum ömrüme… Her neredeyse gel Can gelde beraber dillendirelim duamızı her amin sevgimize ab-ı hayat olsun.. Sevgili, sevgimin koruyucusu,yüreğimin bekçisi, dualarımın “amin” i olurmusun dua’m olur musun….

 7. thesunrise133 dedi ki:

  Bir besmele ile seni ömrüme ilikledim ey yâr..! Dua dua kattım seni gönlüme.! Benim kutsal emanetimdin el üstünde tutup kalbimde yaşattığım.! Ayet ayet okudum seni aşkla ey yâr,huzur buldum her okuyuşumda… Eteğine tutundum gidiyorum, azığım sensin, güvencem sen, mahşerde tek umudum sana olan bu sevgim bil’sen.. Ey bu Sevdanın sahibi, Kutlu yâr.! Şefaatinle ne olur eyle beni bahti’yâr…..

 8. thesunrise133 dedi ki:

  Tutkulu gecenin ardından güneşin karanlığa göz kırpması gibi yüreğim.. Dilim,Utangaç nefesinin sarhoşluğunda kalmış Acının çığlığında demlenmiş gözlerim yorgun… Ellerim ,sabaha geç kalmışlığın küskünlüğün de.. Beyazın saflığında yarınlar, ümitsiz Kızıl şafaklarda ki aşk derbeder.. Kapıya asılı kalmış vedanın soğuk izi Kaldırım taşlarında adımların çığlığı Omuzlarına düşmüş siyahın gölgesi. Gitmenin ölüm utangaçlığında ki bedenin bitkin.. Bir kadehin ilk yudumunda asılı kalmış aşkın nefesi… Ve,havada dönüşü olmayan bir vedanın zehiri.. Karanlığına bu son bakış ürkütücü.. Kıyamete bir adım kalmış Çürümüş ten kokuyor etraf aşkın ölüm noktasında… Avuçlarımda nefesinin günahı Saçlarımda geceden kalma ölü yıldızlar Gözlerimde acının en delisi Kanımda bekaretimin son çığlığı Dilimde yarım kalmış aşkın kansız acısı Düşüyorum SANA Yokluğunda ki uçsuz bucaksız uçuruma DÜŞÜYORUM YAR !!…..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s