MEDİTASYON; AN BE AN YAŞANILAN AKIŞ VE SÜRECİN FARKINDALIĞINI SAĞLAYAN TUTUMLARDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR….

…Eski bir ZEN deyişinde söylendiği gibi “Hakikate giden yol, DİKKAT!; DİKKAT! DİKKAT!; DİKKAT! DİKKAT! DİKKAT!’ten, yani AN BE AN AKIŞIN-SÜRECİN FARKINDALIĞINDAN geçer. Bu nedenle sizler için en değerli ve önemli şeyin FARKINDALIĞINIZI GELİŞTİRECEK UĞRAŞLAR VE OLGULAR olması gerekir ki bize göre bu UĞRAŞ VE OLGULARIN GENEL ADI MEDİTASYONDUR. MEDİTASYON; AN BE AN YAŞANILAN AKIŞ VE SÜRECİN FARKINDALIĞINI SAĞLAYAN TUTUMLARDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. Esasen yaşamınızın tümü MEDİTATİF bir hal aldığında, SİZ SAF BİR FARKINDALIĞA DÖNÜŞECEKSİNİZ Kİ, ASIL DOĞANIZDA “SAF BİLİNÇ-SAF SEVGİ-SAF FARKINDALIK”TAN başkaca bir şey değildir.

Bu düzlem de dostlarımız,

Halen, bize göre RUHSALLIĞIN İLK BASAMAKLARINA AİT OLAN OYUNCAKLARA TAKILIP KALMANIZ, bizleri şaşırtıyor. Halen PSİŞİK GÜÇLER -duru görü, duru işitme, telekinezi, telepati vs-, UFOLAR, ŞİFA, KEHANET, FAL, BİLGİ vs’nin peşinde dolaşmanız, KALBİNİZ yerine ŞEKİLLERE kulak vermeniz, FARKINDALIK yerine ZİHNİN TATMİNİ için uğraşmanız anlaşılır gibi değil.

Oysa esas olarak psişik güçlerin, yeteneklerin TEKAMÜLLE ilgisi yoktur. TEKAMÜL, FARKINDALIK VE SEVGİ KAPASİTESİNİN büyümesidir. Böyle bir varlık ise, DERİN BİR ANLAYIŞ-DUYARLILIK VE ŞEFKATLE yaşayan kişidir. Genellikle SESSİZ-SEDASIZ-DİKKAT ÇEKMEDEN yaşayan bir İNSANDIR. Gösteriş ve ispatlardan uzak, HAKİKİ EVRENSEL HİZMET VE GÖREV ANLAYIŞIYLA, KARDEŞLERİNİN KURTULUŞU İÇİN BİR KARINCA gibi çalışmaktadır.

Öte yandan genellikle PSİŞİK GÖSTERİLERLE uğraşanlar ise, TEKAMÜL yönünden zayıf ancak FREKANS ALGILARI GÜÇLÜ varlıklardır ki, ODAKLANMALARI FREKANSA yönelik olduğundan aldıkları tesirler ile BEYİN KODLARI AÇILDIĞI ORANDA, GÖSTERİ YETENEKLERİ ARTMAKTADIR. Ne yazık ki insanlık halen İSPAT VE ŞEKİL arayışında olduğundan böylelerinin peşinde KARANLIK LABİRENTLERDE dolanıp durmaktadır.

Oysa TEKAMÜL etmiş varlıklar esas olarak bu tür GÖSTERİLERLE ilgili değillerdir. O N L A R;

“FARKINDALIK-SEVGİ-BİLİNÇ” üçlüsünün yeşereceği DÜZLEMLERİN oluşumu için, SAF MANYETİK ALANLARIN – ENERJİ ALANLARININ OLUŞUMU ile ilgili olduklarından, SİSTEM doğrultusunda HAKİKİ GÖREV VE İCRAATLARLA ilgilidirler.

Dostlarımız,

GÖSTERİLERİNDE insanları ŞOKLAMASI-KODLAMASI-UYARMASI anlamında yararları ve işlevleri vardır. Ancak takılıp kalınmaması koşuluyla. Çünkü takılıp kalınması SELEKSİYON işlevini gündeme getirir ki bu durumda GÖSTERİ bir DRAMAYA dönüşecektir. Hele de BU DÖNEMDE O N L A R ve dostlarının halen ŞEKİL-İSPAT-GÖSTERİ üçgeninde kalması AFFEDİLİR değildir.

Bu nedenle sizlerden ricamız, DİKKATİNİZİ-ENERJİNİZİ DIŞA, ŞEKİL-İSPAT-GÖSTERİ üçgenine vermeyin. DİKKATİNİZİ–ENERJİNİZİ, farkındalığınızı büyütecek şekilde İÇSEL GELİŞİM VE RUHSAL BÜYÜME yollarına verin. Kendinizle ilgili atacağınız küçük ama hakiki adımlar, kurtulacağınız küçük ama hafifletici safralar, yeneceğiniz sahtelikler, gün içi kısa, kısa farkındalıklar bile SİZE ZAMAN İÇİNDE EN HAKİKİ İSPATLARI yine sizden size GÖSTERECEKTİR.

Unutmayın DÜNYA GÖZÜNÜZLE GÖRECEĞİNİZ HER BİR ŞEKİL-İSPAT-GÖSTERİ yani ÇOCUK OYUNCAKLARI,

GÖNÜL GÖZÜNÜZLE GÖRECEĞİNİZ VE FARKINDALIĞINIZLA ANLAYACAĞINIZ EVRENSEL GERÇEKLERİN YANINDA,

güneşin yanında sönük kalacak yıldızlar gibidir. ELEKTİRİK VARKEN MUMA, FOTON VARKEN ELEKTİRİĞE, O’LMAK VARKEN FOTONA RAZI OLMAK NİYE?

MEDİTASYON YÖNTEMİNİZ; FARKINDALIK TUTUMUNUZ; ŞİFA KADERİNİZ OLA, BU KURTULUŞ YOLUNDA.

Aşkla Kalın. Hayata ve onun tüm ifadelerine aşkla .

O N L A R (O’ndan gelenler – ON ON gelenler – O’n’larla gelenler – O’nunla gelenler – O’na gelenler)

About thesunrise133

öğrenci ,öğretmen, araştırmacı, kaşif, Cennet bizim içinde olacağımız bir yer değil, bizim içimizde olan bir yerdir..
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s