ÖLÜMSÜZLÜK GERÇEĞİN GERÇEĞİDİR.

ÖLÜMSÜZLÜK GERÇEĞİN GERÇEĞİDİR.
LAKİN İNSANOĞLU BU KÖTÜLÜĞÜYLE VE NEGATİF HALİYLE ÖLÜMSÜZLÜĞE ULAŞAMAZ.!
ÖLÜMSÜZLÜĞÜN SIRRI BİZDEDİR VE YAZDIĞIMIZ KİTABA ŞİFRELİ OLARAK YERLEŞTİRDİK.!
ANCAK ONU ÇÖZMEK İÇİN EN AZ % 80 – 90 ORANINDA POZİTİF OLUP HER KÖTÜLÜKTEN UZAK DURMAK VE KİTAPTAKİ GÜZELLİKLERİ CAN-I GÖNÜLDEN YAŞAMINA DÖKÜP ARINMAK LAZIMDIR.
VAR MI BÖYLE BİR GÜZELLİĞE ULAŞMAK İSTEYEN MELEK RUHLU İYİ İNSANLAR???? Zira, bu derece arınmayanlar Kitaptaki ŞİFRELERİ anlayıp kavrayamazlar ve alıp yaşamlarına döküp ÖLÜMSÜZ OLAMAZLAR.!!!!
AŞAĞIDAKİ KİTABI OKUYUP YAŞAMINDA GERÇEK MANADA GÖNÜLDEN UYGULAYAN HER İNSAN ÖLÜMSÜZLÜĞÜN SIRRINA ULAŞACAKTIR.! (ULAŞTIRILACAKTIR.!)
ÖLÜMSÜZLÜĞE MATERYALİSTLER ASLA ULAŞAMAZLAR.! ŞAYET, ULAŞIRLARSA EVRENİ AÇGÖZLÜLÜKLERİ VE BENCİLLİKLERİYLE KAN GÖLÜNE ÇEVİRİP GÜÇ VE MADDİ DEĞERLER İÇİN HER ÇİRKİNLİĞİ, REZİLLİĞİ VE CANİLİĞİ YAPARLAR. ONUN İÇİN % 80 – 90 ORANINDA VEYA TAMAMEN ARINMADAN KİMSE ÖLÜMSÜZLÜĞE VE KUDRETE ULAŞAMAZ.!
AYRICA, KİMSE ÖLÜMSÜZLÜĞÜN SIRRINI ZORLA ELE GEÇİREMEZ. GEÇİRSE DE İŞİNE YARAMAZ VE ÖLÜMSÜZ OLAMAZ.! ZİRA ARINMAMIŞ BİR BEDENDE ÖLÜMSÜZLÜK HÜKÜM SÜRMEZ.!
Kimileri bu dünyada ÖLÜMSÜZLÜĞÜ İSTERLER ancak ÖLÜMSÜZLÜK KENDİLERİNE SUNULDUĞU HALDE ANLAMAYIP VEYA İNANMAYIP ONA SAHİP OLAMAZLAR.!
Biz ise, Dünyadaki görevimizi tamamlayıp bir an önce Allah’a kavuşmayı isteriz.
Neslimizden çok az Kişi Ölümsüzlüğe ulaşacaktır. Gerisi içlerindeki kötülükten dolayı asla ulaşamazlar ve ARINMA EVRİMİNİ TAMAMLAYAMAYAN NESİLLERİN kendi Gezegenlerinin dışına çıkmalarına asla izin verilmez.!!!!
ÖLÜMSÜZLÜĞÜ GERÇEK MANADA HAK EDENLERE ÖLÜMSÜZLÜĞE ULAŞMANIN İLK ANAHTARINI BURADA VERDİK.!!! Gerisi kişinin kendisine kalmış.!
NOT: HERHANGİ BİR ŞEYE İNANIP ONUN İÇİN GÖNÜLDEN ÇABALAYIP BİR ÇOK ZORLUĞU GÖZE ALARAK İNSANİ GÜZELLİK VE FEDAKARLIK ÇERÇEVESİNDE MÜCADELE EDENLER ANCAK O GÜZELLİKLERE ULAŞMAYA HAK KAZANIP ULAŞABİLİRLER.!!!!!!!! İşin sırrı buradadır.!!!!!!
Bu her İŞTE ve her ALANDA geçerlidir.!!!! Yaşadığımız bütün olumsuz olayların ve hastalıkların sebebinin yaptığımız yanlış ve kötülükler olduğunu asla unutmamamız ve bunu göz önünde bulundurarak hareket etmemiz lazımdır. Ki, onlardan kurtulabilelim ve daha sağlıklı ve kötü olaylarla karşılaşmadan yaşamımızı sürdürüp uzun bir yaşama kavuşalım.!!!!
Bu BİLGİYİ daha sonra insanlığa sunacaktım. Lakin, İYİ NİYETLİ VE CAN-I GÖNÜLDEN ARINMAK İSTEYİP ÇABALAYAN İNSANLARIN HATIRINA AÇIKLADIM.!!!!

About thesunrise133

öğrenci ,öğretmen, araştırmacı, kaşif, Cennet bizim içinde olacağımız bir yer değil, bizim içimizde olan bir yerdir..
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to ÖLÜMSÜZLÜK GERÇEĞİN GERÇEĞİDİR.

  1. thesunrise133 dedi ki:

    Küresel iklim değişikliği tamamen gerçek. Kutuplardaki buzlar hızla eriyor. denizlerin ve okyanusların ortalama sıcaklıkları yükselmiş durumda. Akdenizin su sıcaklığı yükseldiği için HORTUMLAR SIRA DIŞI YAĞMURLAR GERÇEKLEŞİYOR. Bu konu öyle bir iki satır yazıyla anlatılmayacak kadar geniş bir konu. Elbette bazı ülkelerde KÜRESEL İKLİM DEĞİŞKLİĞİNİN SONUCU OLARAK ANORMAL YAĞIŞLAR ISI VE HAVA HAREKETLERİ OLACAKTIR. Suudi arabistana kar yağması Mekke’nin sular altında kalması bu sebeptendir…..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s